उर्लाबारी ३० बैशाख 
नयाँ खेलाडी उत्पादन गर्ने उद्देश्यका साथ मोरङको उर्लाबारी–८ सिसौलीमा फुटबल प्रतियोगिता हुने भएको छ ।

खैरेनी समाज सेवा समिति उर्लाबारी–८ मातहतको सिसौली फुटबल क्लबको आयोजनामा आगामी जेठ २ गतेदेखि प्रथम सिसौली नकआउट च्यालेन्ज कप फुटबल प्रतियोगिताको आयोजना गरिने भएको हाे । देशविदेशमा रहेका सहयोगी दाताहरुको सहयोगमा सञ्चालन हुन लागेको उक्त प्रतियोगितामा मोरङ र झापाका ८ टिमको सहभागिता रहने समितिले जानकारी गराए ।

मंगलबारे फुटबल क्लब उर्लाबारी, रमाइलो युवा परिवार कानेपोखरी, चुलाचुली फुटबल क्लब दमक, पथरी फुटबल क्लब मोरङ, बेलबारी फुटबल क्लब मोरङ, सिरिजंघा फुटबल क्लब पथरी, रतुवामाई नगरपालिका रतुवामाई र सिसौली फुटबल क्लब आयोजक रहने खेल संयोजक रञ्जित सुब्बाले जानकारी दिए ।

प्रतियोगिताको विजेतालाई ५१ हजार र उपविजेतालाई ३१ हजार प्रदान गरिने सचिब प्रेम लिम्बूले बताए । उनले नयाँ खेलाडी उत्पादनसँगै युवाहरुलाई खेलकुदमा लाग्न प्रेरित गर्न सो प्रतियोगिताको आयोजना गरेको बताए । उक्त खेल बैशाख ९ गतेसम्म सञ्चालन हुने उक्त प्रतियोगिताको तयारी अन्तिम चरणमा पुगेको आयोजकले जनकारी दिए ।

स्राेत:मंगलबारे पेज

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय